FEN 11: Kołacin i Shonya zmierzą się na Torwarze

Sporty walki
FEN 11: Kołacin i Shonya zmierzą się na Torwarze
fot. FEN

Ostatnim pojedynkiem jaki zamknie kartę walk gali FEN 11 „Warsaw Time” będzie starcie weterana polskich sportów walki, Igora Kołacina, z ukraińskim zawodnikiem, Konstantinem Shonya. Walka na zasadach K-1 w hali Torwar, w Warszawie, w dniu 19 marca odbędzie się w kategorii do 95 kg. To szczególne wydarzenie, bowiem Polak chce godnie pożegnać się z kibicami i pokazać ostatni raz jako zawodnik.

41-letni Igor Kołacin to legendarny zawodnik walczący przez lata w różnych formułach walki na największych polskich i zagranicznych imprezach. Warszawianin zaczynał karierę od Karate Kyokushin i podążał konsekwentnie w kierunku pełno kontaktowych walk w formule K-1 i MMA. Ma za sobą setki walk i amatorskich i 22 zawodowe. Poprzez 26 lat treningów był Zawodowym Mistrzem Europy Sanda, Puchar Świata w Karate full-contact, wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski, Puchar Polski w Sanda, K-1 i Muay Thai. Jego wzorami są Marek Piotrowski i Andy Hug – dwie wielkie postacie światowego Kickboxingu. Obecnie jest cenionym szkoleniowcem na warszawskim rynku Sztuk Walki.

Konstantin Shonya ma 27 lat i jest Mistrzem Ukrainy w Kickboxingu. Ma za sobą ogółem trzydzieści jeden walk, z czego wygrał aż dwadzieścia sześć. Na zawodowej arenie walczył trzykrotnie odnosząc dwa zwycięstwa. Ma świetne warunki fizyczne i walczy niezwykle widowiskowo. Ukraiński zawodnik trenuje od 6 lat  i reprezentuje Tornado Gym Poltava. Jego trenerem jest Aziz Elkardouhi, a sportowym wzorcem słynny Badr Hari.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!


Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

mt, FEN

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze