Józef Wojciechowski: Interesuje mnie tylko Wisła Kraków!

Piłka nożna
Józef Wojciechowski: Interesuje mnie tylko Wisła Kraków!
fot. PAP
Józef Wojciechowski na murawie stadionu Polonii Warszawa

Jak się okazuje, Polonia Warszawa nie zraziła Józefa Wojciechowskiego. Milioner zatęsknił za wielką piłką, co wyjawił ostatnio w rozmowie z Forbsem. - Wiem, że jest temat sprzedaży Wisły Kraków. Myślę o tym - powiedział.

W rankingu 100 najbogatszych Polaków 2016 Wojciechowski zajął wysokie 26. miejsce. Jego majątek wycenia się na 980 milionów złotych. Bogusław Cupiał, obecny właściciel Wisły, co roku natomiast w rankingu Forbsa spada. W 2013 roku był dziewiąty, dwa lata później 28., a w tym roku już 51. Jego majątek wycenia się na 575 milionów złotych. Widać to doskonale na podstawie wyników Wisły.

Wojciechowski, jak twierdzi, nie rozmawiał jeszcze z samym Cupiałem, ale z osobą z jego bliskiego otoczenia. - Na obecnym etapie jestem daleki od powiedzenia zarówno "tak", jak i "nie" - dodał. Przy okazji milioner rozwiał plotki, jakoby interesował się także Lechią Gdańsk. - W tym momencie skupiam się jedynie na Wiśle Kraków - podkreślił.

Na koniec skomentował swoją dawną przygodę z Polonią. Przypomnijmy, że klub, który Wojciechowski sprzedał Ireneuszowi Królowi, w niedługim czasie właściwie przestał istnieć. Dziś toczy zacięte starcia w III lidze. - Ten okres był dla mnie bardzo stresujący. Popełniłem sporo błędów. Oprócz pieniędzy straciłem trochę zdrowia i energii. Dzisiaj jednak uważam, że było warto. Uczyłem się piłki - mówi.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze