W rankingu 100 najbogatszych Polaków 2016 Wojciechowski zajął wysokie 26. miejsce. Jego majątek wycenia się na 980 milionów złotych. Bogusław Cupiał, obecny właściciel Wisły, co roku natomiast w rankingu Forbsa spada. W 2013 roku był dziewiąty, dwa lata później 28., a w tym roku już 51. Jego majątek wycenia się na 575 milionów złotych. Widać to doskonale na podstawie wyników Wisły.

Wojciechowski, jak twierdzi, nie rozmawiał jeszcze z samym Cupiałem, ale z osobą z jego bliskiego otoczenia. - Na obecnym etapie jestem daleki od powiedzenia zarówno "tak", jak i "nie" - dodał. Przy okazji milioner rozwiał plotki, jakoby interesował się także Lechią Gdańsk. - W tym momencie skupiam się jedynie na Wiśle Kraków - podkreślił.

Na koniec skomentował swoją dawną przygodę z Polonią. Przypomnijmy, że klub, który Wojciechowski sprzedał Ireneuszowi Królowi, w niedługim czasie właściwie przestał istnieć. Dziś toczy zacięte starcia w III lidze. - Ten okres był dla mnie bardzo stresujący. Popełniłem sporo błędów. Oprócz pieniędzy straciłem trochę zdrowia i energii. Dzisiaj jednak uważam, że było warto. Uczyłem się piłki - mówi.