Turniej w Astrachaniu: Sprawdź godziny transmisji

Inne
Turniej w Astrachaniu: Sprawdź godziny transmisji
fot. PAP

Już w piątek 18 marca polskie piłkarki ręczne rozpoczną w Astrachaniu rywalizację o udział w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Rywalkami podopiecznych Kima Rasmussena będą Rosjanki, Szwedki i Meksykanki. Sprawdź godziny meczów biało-czerwonych i plan transmisji turnieju.

Rosja, Szwecja i Meksyk stoją na drodze reprezentacji Polski w walce o paszporty do Rio. Awans na igrzyska wywalczą dwie najlepsze reprezentacje, które wystąpią w turnieju, który zostanie rozegrany w Astrachaniu od 18 do 20 marca. W tym samym czasie podobne imprezy odbędą się we Francji i w Danii. W turnieju piłki ręcznej kobiet na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro zagra w sumie 12 reprezentacji.

 

Drużyna prowadzona przez trenera Kima Rasmussena rywalizację rozpocznie od starcia z gospodyniami imprezy - Rosjankami, w drugim spotkaniu - w sobotę 19 marca - zmierzą się z reprezentacją Szwecji, a na zakończenie turnieju zagrają z Meksykankami.

 

Podczas grudniowych mistrzostw świata rozegranych w Danii reprezentantki Polski wywalczyły czwarte miejsce (przegrały w meczu o brąz z Rumunią). Rosja była piąta, a Szwecję sklasyfikowano na miejscu dziewiątym. Meksykanki w ogóle w tym turnieju nie wystąpiły; w turnieju barażowym przegrały rywalizację z reprezentacjami Kazachstanu i Kongo.

 

Plan turnieju kwalifikacyjnego w Astrachaniu (godziny - czas polski):

 

18 marca, piątek:

Polska - Rosja (godzina 15.30; transmisja - Polsat Sport)
Szwecja - Meksyk (godzina 18.00; transmisja - Polsat Sport Extra)

 

19 marca 2016, sobota:

Polska - Szwecja (godzina 14.00; transmisja - Polsat Sport)
Rosja - Meksyk (godzina 16.30; transmisja - Polsat Sport)

 

20 marca 2016, niedziela:

Rosja - Szwecja (godzina 16:00; transmisja - Polsat Sport News)
Meksyk - Polska (godzina 18:30; transmisja - Polsat Sport).

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze