Wsady Tygodnia w Tauron Basket Lidze

Koszykówka

Michael Fraser w jednej akcji zdołał zablokować rywala, a chwilę potem z impetem zapakować piłkę do kosza Stelmetu Zielona Góra. Jak zwykle zachwycił też David Jelinek, na którego czasami nie wystarcza nawet trzech rywali.

Michael Fraser to człowiek, który zdominował grę pod koszem Polfarmeksu Kutno. Razem z Kevinem Johnsonem stworzyli najlepiej zbierający duet w Tauron Basket Lidze. Nawet, kiedy Johnson zerwał ścięgno Achillesa, Kanadyjczyk potrafi zachwycić. W meczu ze Stelmetem Zielona Góra walczył z Dejanem Borovnjakiem, Szymonem Szewczykiem i innymi rywalami. W jednej akcji kapitalnie zablokował Karola Gruszeckiego, żeby za chwilę skończyć akcję wsadem nad Przemysławem Zamojskim.

 

David Jelinek mówi, że nie planuje nigdy efetkownych zagrań. Rodzą się z tego, co dzieje się na parkiecie. Czasami jednak, kiedy wydaje się, że Czech nie ma prawa minąć rywali, on włącza trzeci bieg i kończy akcję efektownym wsadem.

 

Po raz kolejny C.J. Aiken pokazał, że potrafi i lubi fruwać nad koszami, i coraz lepiej rozumie się z rozgrywającymi King Wilków Morskich. Poprzednio świetnie podawał mu Brandon Brown, a on skończył akcję alley oopem. Teraz dostał rewelacyjne podanie od Russella Robinsona i zapakował piłkę do kosza.

 

Najefektowniejsze wsady Tygodnia w Tauron Basket Lidze w załączonym materiale wideo.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze