XiaoWeiXiao z nową drużyną

E-sport
XiaoWeiXiao z nową drużyną

Były mid laner Team Impulsae Yu "XiaoWeiXiao" Xian dołącza do drużyny LSPL o nazwie Oh My Dream, która jest drugim składem chińskiej drużyny Oh My God. XiaoWeiXiao zagrał w pierwszym meczu przeciwko WE Future potwierdzając swoje przejście do nowej drużyny.

XiaoWeiXiao był zawieszony i tymczasowo zbanowany za oskarżenia dotyczące elo-boostingu z czasów gdy grał w Team Impulse podczas letniego splitu NA LCS 2015. Zakaz zawodnika zakończył się pierwszego lutego i będzie teraz walczył o awans do najwyższej chińskiej ligi LPL.

 

XiaoWeiXiao pojawił się w NA LCS jako część LMQ, które zajęło trzecie miejsce w sezonie 2014 i zakwalifikowało się na Mistrzostwa Świata. Po zakończniu sezonu Xiao zdecydował się na pozostanie w Ameryce Północnej, a jego koledzy z drużyny wrócili do Chin lub odeszli na emeryturę.

 

Oh My Dream zajmuje obecnie 14 miejsce w wiosennym splicie LSPL z sześcioma zwycięstwami i dwunastoma porażkami. W swoim pierwszym meczu nowy mid laner drużyny zaprezentował się bardzo dobrze grając jako Corki i kończąc ze statystykami 8/2/4.

 

Na pierwszym miejscu LSPL znajdują się drużyny Young Miracles i Edward Esports. Swój następny mecz drużyna OMD zagra już dzisiaj z ZTR Esports.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze