Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Trzeci zespół PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów powalczy środę o ligowe punkty z ósmym w tabeli Indykpolem AZS Olsztyn. Czy podopieczni Andrzeja Kowala wytrzymają tę wojnę nerwów? Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów o 20:30 tylko w Polsacie Sport.

Oba zespoły dzieli w tabeli aż 13 punktów. Atut własnej hali Indykpolowi raczej nie pomoże. Resovia jest bardzo zmotywowana, bo ma na koncie tyle samo oczek, co wicelider PlusLigi PGE Skra Bełchatów - 46. Do końca sezonu już tylko cztery kolejki, walka o finał z ZAKSĄ wchodzi w decydującą fazę. Niemożliwe, żeby Resovia pozwoliła sobie na jakiś głupi błąd, tak jak to miało miejsce pod koniec lutego w Lubinie...

 

Mecz Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów zapowiada się na bardzo jednostronny. Olsztynianie słyną ze swojej nierówności - 4 marca potrafili ograć do zera Effector Kielce, by sześć dni później polec z niewiele lepszym BBTS-em Bielsko-Biała 1:3. A Resovia, to przecież Resovia - mistrz Polski. Nie Effector, ani BBTS.

 

Mecz Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów skomentują Marek Magiera i Łukasz Kadziewicz.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze