Delord w Illuminar Honor Gaming!

E-sport
Delord w Illuminar Honor Gaming!

Popularny polski streamer i autor poradników do League of Legends Paweł „Delord” Szabla dołącza do Illuminar Honor Gaming. Oprócz bycia pierwszym zmiennikiem drużyny Delord wspomoże Filipa „Testree” Mątowskiego w komentowaniu meczów iHG. Pierwszą okazją by usłyszeć nowy duet casterski będzie odbywający się w sobotę i niedzielę Honor Secret Cup 2.

Przy okazji tegorocznej imprezy Intel Extreme Masters to właśnie Testree zapytał Delorda o historie jego wejścia w świat esportu, bardzo intensywny ostatni rok, powody szybkich rozpadów polskich drużyn, odrzuconych propozycjach dołączania do rosyjskich drużyn i planach na zdominowanie solo kolejki.

 

 

Zaplanowany na weekend Honor Sercet Cup 2 to turniej organizowany przez Illuminar Honor Gaming, w którym fani drużyny mogą zagrać w jednym składzie z największymi gwiazdami zespołu. Do drużyn Veggiego, Tabasko, Creatona, BlackFireIce'a czy Ikealyou dołączą wybrane przez nich samych osoby, które powalczą o komplet słuchawek Plantronics i fotel DX Seat. Pełną rozpiskę turnieju można znaleźć pod tym linkiem, a wszelkie zmiany i szczegóły będą na biężąco publikowane na facebookowej grupie gamingu o nazwie "Wtajemniczeni".

 

Z informacji do których udało nam się dotrzeć jednoznacznie wynika, że to nie koniec zmian w gamingu. Tajemnicą poliszynela jest, że wśród Illuminatów już wkrótce pojawią się nowe twarze, ale jak do tej pory włodarze drużyny konsekwentnie zaprzeczają wszystkim pojawiającym się plotkom.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze