Polsat Boxing Night: Transmisja w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI

Sporty walki

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia w TAURON Arenie Kraków. W walce wieczoru zmierzą się były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej Tomasz Adamek oraz były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Amerykanin Eric Molina. Stawką pojedynku jest pas IBF InterContinental. Widzowie obejrzą galę w PPV, w jakości HD. Dostęp do niej kosztuje 40 zł.

Kwietniowe, piąte już święto boksu w Polsacie jak zwykle dostarczy widzom wielu sportowych emocji. Pięściarze spotkają się w ringu aż sześć razy, a główna atrakcja – starcie pomiędzy 33-letnim, maksymalnie zdeterminowanym do osiągnięcia zwycięstwa Amerykaninem Ericem Moliną i utytułowanym polskim mistrzem, znanym z międzynarodowych sukcesów 39-letnim Tomaszem Adamkiem - zapowiada się bardzo emocjonująco. Dla obu zawodników zwycięstwo to nie tylko pas IBF InterContinental, ale także mocne wybicie w rankingu.Obaj mogą dużo zyskać, a w wypadku przegranej, wiele stracić. Tuż przed walką główną nastąpi równie szeroko komentowane spotkanie w wadze ciężkiej pomiędzy trzykrotnym amatorskim mistrzem Polski w kategorii superciężkiej - Marcinem „Rexem” Rekowskim a mistrzem Polski wagi ciężkiej, Andrzejem Wawrzykiem.

 

Oprócz tego widzowie gali zobaczą jeszcze cztery inne walki pięściarzy z polski i ze świata. W wadze junior ciężkiej zmierzą się: Portorykańczyk Francisco Palacios i polski zawodnik Michał Cieślak oraz Amerykanin Eric Fields i Polak Mateusz Masternak, w wadze półśredniej - Michał Syrowatka i Rafał Jackiewicz, a w wadze lekkiej o pas EBU (European Boxing Union) zawalczą włoska zawodniczka Anita Torti i niepokonana Polka Ewa Brodnicka.

 

O godzinie 18.00 dla widzów PPV rozpocznie się studio prowadzone przez Mateusza Borka, a o godzinie 18.30 - pierwsza walka. Krakowską imprezę otworzy starcie pań.

 

Adamek vs Molina w Cyfrowym Polsacie:

 

Dostęp do widowiska, jakim jest gala Polsat Boxing Night mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wszystkie walki będzie można obejrzeć w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • Przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043,
  • na stronie internetowej www.cyfrowypolsat.pl oraz w Internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255, 699 44 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.00 w dniu odbywania się gali, czyli 2 kwietnia 2016 r.

 

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności

 

Polsat Boxing Night w IPLI:

 

Wszystkie walki gali Polsat Boxing Night wraz ze studiem, w tym główne starcie Adamek vs Molina, w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne dla użytkowników na terytorium Polski zarówno w jakości HD, jak i SD, w cenie 40 zł, a także dla widzów z całego świata, za wyjątkiem USA oraz Kanady. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk Polsat Boxing Night Adamek vs Molina - Final Call!:

 

Walka wieczoru

 

Tomasz Adamek (Polska) – Eric Molina (USA) - 12 rund

 

Pozostałe walki

 

Francisco Palacios (Puerto Rico) – Michał Cieślak (Polska) - 10 rund

Marcin Rekowski (Polska) – Andrzej Wawrzyk (Polska) - 10 rund

Eric Fields (USA) – Mateusz Masternak (Polska) - 10 rund

Michał Syrowatka (Polska) – Rafał Jackiewicz (Polska) - 10 rund

Anita Torti (Włochy) – Ewa Brodnicka (Polska) - 10 rund

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie