Szacunek bohaterom! Chemik Police wspiera szlachetną akcję

Siatkówka

Chemik Police włączył się do akcji "Szacunek i wsparcie", kampanii społecznej, której celem jest pogłębienie szacunku do polskich barw narodowych i munduru wojskowego.

"Szacunek i wsparcie" to kampania społeczna, której celem jest pogłębienie szacunku do polskich barw narodowych, munduru wojskowego oraz uwrażliwienie społeczeństwa na problemy weteranów i ich rodzin, szczególnie tych, którzy zostali ranni w czasie pełnienia służby lub ponieśli najwyższą cenę - cenę życia. Chemik Police jest kolejnym klubem siatkarskim, który wsparł tę szlachetną akcję, wcześniej dołączyły do niej przedstawiciele PlusLigi: BBTS Bielsko-Biała i Cuprum Lubin. Inicjatywę tę wsparli również Piotr Gruszka i Paweł Papke, a także wielu przedstawicieli innych dyscyplin sportu, m.in:  Marcin Gortat, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.


Przed sobotnim spotkaniem półfinałowym Orlen Ligi, w którym mistrzynie Polski rywalizowały z MKS Tauron Dąbrowa Górnicza miała miejsce miła uroczystość. Prezes klubu z Polic Joanna Żurowska oraz dyrektor Radosław Anioł wręczyli klubowe koszulki na ręce weteranów misji wojskowych. Pamiątkowe upominki otrzymali: kapitan Agnieszka Banasiak - uczestnicząca w misji w Afganistanie oraz starszy szeregowy Grzegorz Klunder ze Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju.

 

 

Uroczystość w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze