Fantastyczna prezentacja drużyn przed meczem AZS Politechnika – PGE Skra (WIDEO)

Siatkówka

Spotkanie AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów, rozgrywane w wypełnionej kibicami hali Torwar, poprzedziła fantastyczna prezentacja obu drużyn, która swym rozmachem mogła mierzyć się z podobnymi prezentacjami drużyn w najlepszych ligach na świecie. Zobacz wideo!

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej ligowe mecze rozgrywają głownie na parkiecie Areny Ursynów, jednak na starcia z czołowymi klubami PlusLigi siatkarze ze stolicy przenoszą się do hali Torwar. Tak było i tym razem, gdy w Warszawie pojawiła się PGE Skra Bełchatów, a starcie warszawiaków z ligowym gigantem spotkało się z ogromnym zainteresowaniem kibiców. "Bilety na miejsca na trybunach hali Torwar właśnie się skończyły. Ale miłośnicy siatkówki nie muszą się martwić. Dostawimy bowiem kilkaset miejsc na płycie" – informował przed meczem Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej.

 

Ci, którzy pojawili się w niedzielne popołudnie na Torwarze przed starciem siatkarzy mieli okazję zobaczyć prezentację obu ekip, której towarzyszyła efektowna oprawa obu ekip. Najpierw na parkiecie pojawili się goście, a następnie, przy ogromnym aplauzie kibiców siatkarze z Warszawy. Bełchatowianom towarzyszył utwór Eminema "Lose Yourself", gospodarze pojawili się na parkiecie przy dźwiękach piosenki "Marsz wilków" grupy TSA.

 

Prezentacja w załączonym materiale wideo.

RM, psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie