Wokół kortu: O prestiżu Indian Wells

Tenis

Katarzyna Nowak, wielokrotna reprezentantka Polski w tenisie, obecnie komentatorka Polsatu Sport i Tomasz Lorek - komentator Polsatu Sport dyskutują i opowiadają o fascynującym świecie tenisa. W dziewiątym odcinku programu "Wokół kortu" dowiecie się więcej o powstaniu prestiżowego turnieju Indian Wells.

Najlepsi tenisiści na świecie uwielbiają turniej w Indian Wells za to, że jest oazą spokoju. Tenisowe gwiazdy mogą się tam wyciszyć i złapać oddech, a zarazem są przez organizatorów dopieszczeni pod każdym względem. Duża większość, jak i wszyscy przyjeżdżają tam z wielką ochotą. Zawodnicy w zamian za ciepłe przyjęcie odwdzięczają się fantastyczną grą - opowiadała jak natchniona Katarzyna Nowak.

 

Prowadzący „Wokół kortu” Tomasz Lorek porównał turniej Indian Wells do cudownego ogrodu, gdzie rosną najpiękniejsze kwiaty. - Do amerykańskiego turnieju trzeba podejść bardzo starannie, bo jeśli podejdzie się na pół gwiazdka to niezwykle ciężko jest osiągnąć tam sukces – podkreślił komentator tenisa.

 

Całą dyskusję dotyczącą Indian Wells zobaczacie w materiale wideo.

Katarzyna Nowak, Tomasz Lorek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze