TEAM AGG nie pojedzie na DH Masters Malmo

E-sport
TEAM AGG nie pojedzie na DH Masters Malmo

Team AGG niestety nie znajdzie się w gronie polskich drużyn biorących udział w DreamHack Masters Malmo, a więc zawodach Counter-Strike: Global Offensive, które planowane są na połowę kwietnia. Polacy w decydującym starciu kwalifikacyjnym ulegli duńskiemu Team Dignitas 1-2 (de_train 16:3, de_mirage 10:16, de_cobblestone 8:16).

Team AGG przegrał ostatni pojedynek na drodze kwalifikacji do turnieju DreamHack Masters Malmo. Przeciwnikiem polskiej formacji była znana duńska drużyna Team Dignitas. Na pierwszej mapie de_train nasi reprezentanci spisali się znakomicie kompletnie dominując swoich rywali, czego owcem był wynik 16-3. Później było już jednak coraz gorzej.

Na drugiej lokacji de_mirage biało-czerwoni rozpoczęli bardzo niefortunnie. W momencie, gdy przegrywali 0-5, nagle zaczęli jednak odrabiać straty, co dało polskim fanom nadzieję na happy end. Pierwsza połowa mapy zakończyła się 7-8 dla Skandynawów. Po zmianie stron pałeczkę znów przejęli Rubino i spółka. Oddali oni Polakom jedynie trzy rundy i wygrali ostatecznie 16-10.

 

Decydujące starcie miało odbyć się na de_cobblestone. Tutaj znów o wiele lepszy start zaliczyli zawodnicy Team Dignitas. Nasi byli zupełnie zdezorientowani i wszystko wskazywało na to, że tego wieczoru będziemy świadkami bardzo jednostronnej końcówki całego widowiska. W porę jednak znów podnieśli się Polacy i po piętnastu rundach przegrywali już tylko trzema punktami. Rezultatu tego nie można było nazwać bardzo dobrym, lecz kilkanaście minut wcześniej można było spodziewać się o wiele gorszego scenariusza.

 

W drugiej odsłonie Team AGG znów opadł z sił, co bezlitośnie wykorzystali Duńczycy. Koniec końców mapa zakończyła się wynikiem 16-8 dla Dignitas i oznaczało to, że nie zobaczymy niestety trzech polskich zespołów w Szwecji podczas odbywających się tam już niebawem zawodów DreamHack Masters Malmo. Te planowane są na dni 12 - 17 kwietnia, a łączna pula nagród wyniesie aż 250 000 dolarów.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie