Trzy genialne obrony w jednej akcji! I blok w nagrodę! (WIDEO)

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała trzykrotnie w jednej akcji powinni już pogodzić się ze stratą punktu. Tymczasem waleczni zawodnicy cały czas, w tylko im wiadomy sposób utrzymywali piłkę w grze. A na koniec postawili skuteczny blok! Ostatecznie także unieśli ręce w geście triumfu, bowiem wygrali w Będzinie 3:0.

BBTS wygrał pierwszy set meczu z MKS-em Będzin dopiero na przewagi, ale wcześniej miał wyraźną przewagę nad zespołem gospodarzy. Goście uzyskali różnicę punktową dzięki solidnej grze, ale w akcji na 16:12 mieli więcej szczęścia niż rozumu. Trzeba jednak docenić ofiarną postawę bielszczan, którzy do upadłego walczyli o każdą piłkę!

Rywale trzykrotnie posyłali mocne ataki na stronę gości, ale ci w niesamowity sposób podbijali piłkę. Cała akcja nieco przypominała bilard ze względu na tempo w jakim piłka odbijana była przez kolejnych graczy. Nieco speszeni gospodarze ostatecznie zdecydowali się na plas, który z łatwością został zablokowany przez BBTS! To była nagroda za walkę do końca!

Zwycięstwo w całym meczu nie przyszłom gościo łatwo. Każdy set kończył się emocjonującą końcówką, a pierwszy na przewagi. Druga i trzecia partia zakończyła się wynikiem 25:23, a cały mecz zwycięstwem 3:0 gości z Bielska-Białej.

Niesamowita akcja w załączonym materiale wideo.