Raport ze zgrupowania kadry. Nowe stroje naszych piłkarzy

Piłka nożna
Raport ze zgrupowania kadry. Nowe stroje naszych piłkarzy
fot. Polsat Sport

Pierwsze tegoroczne zgrupowanie przed finałami mistrzostw Europy można oficjalnie uznać za rozpoczęte. Co prawda piłkarze jeszcze nie wybiegli na trening, nie zapoznali się z murawą przy Bułgarskiej, ale już wieczorem po raz pierwszy usiedli z selekcjonerem Adamem Nawałką.

Kadrowicze odbyli wraz z trenerem pierwszą analizę taktyczną. Trzeba jednak przyznać, że przed południem mieli masę innych zajęć. Ci, którzy jako pierwsi przybyli do hotelu Sheraton, byli odsyłani do specjalnego pokoju, w którym były nowe stroje. I przymierzali te stroje, w których zagrają podczas francuskich mistrzostw. Spora grupa piłkarzy wzięła też udział w kręceniu reklamy dla jednego ze strategicznych sponsorów.

To pokazuje, jak mało czasu ma selekcjoner, by przyjrzeć się piłkarzom. Ale Nawałka nie narzeka, ma wszystko doskonale zaplanowane i jest przygotowany na to, aby podjąć słuszne decyzje. W jakim zagramy składzie? Trudno powiedzieć. Wydaje się, że będzie dwóch, trzech piłkarzy, którzy mogą wskoczyć do podstawowego szkieletu. O tym przekonamy się jednak w środę.

Raport Marcina Feddka w załączonym materiale wideo.

Marcin Feddek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze