Mecz Belgia - Portugalia przeniesiony!

Piłka nożna
Mecz Belgia - Portugalia przeniesiony!
fot. PAP

Z powodu zamachów terrorystycznych w Brukseli odwołany został zaplanowanego na 29 marca towarzyskie mecz Belgia – Portugalia. Działacze belgijskiej federacji zdecydowali się nie podejmować ryzyka i dzień po zamachach podjęli oficjalną decyzję. Kilka godzin później, na wniosek Portugalczyków, uzgodniono, że spotkanie odbędzie się we wtorek w Leirii.

Już wczoraj decyzję o odwołaniu treningu, który miał się odbyć po południu na stadionie Króla Baudouina, podjął trener Belgów Marc Wilmots."Jednoczymy się i myślami jesteśmy z ofiarami. Futbol jest dziś nieważny. Trening odwołany" - napisał na profilu belgijskiej drużyny narodowej na Twitterze.

 

Tuż po zamachach również mecz z Portugalią stanął pod znakiem zapytania. Dziś podjęta została decyzja o odwołaniu spotkania towarzyskiego, które miało odbyć się 29 mara.
 
We wtorek rano doszło do zamachów terrorystycznych w Brukseli. Trzynaście osób zginęło w podwójnej eksplozji, do której doszło w hali odlotów na lotnisku Zaventem. Do wybuchów doszło także na stacjach metra w pobliżu instytucji UE.

 

AKTUALIZACJA:

Na wniosek portugalskiej federacji doszło do zmiany miejsca spotkania. Obie reprezentacje zagrają we wtorek w Leirii.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze