Palacios do Cieślaka: Zastopuję twoją karierę, odbiorę ci dumę!

Sporty walki

Wracam, bo potrzebuję nowego siebie. Muszę zdobyć mistrzostwo świata – powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl Francisco Palacios, który już 2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Michałem Cieślakiem.

W World Famous 5th Street Gym trenowały legendy. I to nie tylko boksu, jak Muhammad Ali, ale także kina i estrady. Swoje pięściarskie umiejętności szkolili tam Frank Sinatra, Sylvester Stallone czy… Beatlesi! Do legendarnego gymu w słonecznym Miami tym razem zawitał groźnie wyglądający facet w… polskim szaliku. To Francisco Palacios, najbliższy rywal Michała Cieślaka z którym zmierzy się już 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Między innymi w słynnym World Famous 5th Street Gym Portorykańczyk przygotowuje się do kwietniowego starcia z Polakiem.

 

- Lubię to miejsce. Kiedyś należało do Muhammada Aliego. Czuję jego wibracje. Otwieram swój gym, ale tu także będę trenował. Są tu wspaniali ludzie, a także świetni sparingpartnerzy – powiedział nam Palacios.

 

- Mam świetnych trenerów. Z nimi zmierzam na sam szczyt. Długi czas miałem sporo na głowie. Po śmierci brata chodziłem do terapeuty. Teraz mam czysty umysł. Czuję, jakbym znów oddychał świeżym powietrzem. Ostatnio miałem sporo propozycji walk, m.in. od Mateusza Masternaka. Poświęciłem się jednak otwieraniu gymu i opiece nad dzieciakami. Teraz wracam, bo potrzebuję nowego siebie. Muszę zdobyć mistrzostwo świata! – dodał.

 

Naszą wizytę u Francisco Palaciosa zobacz w materiale wideo.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze