ALSEN-Team Female wystąpi podczas CPH Games 2016

E-sport
ALSEN-Team Female wystąpi podczas CPH Games 2016

Polki rywalizujące na co dzień pod banderą polskiej organizacji ALSEN-Team wezmą udział w kobiecym turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który w dniach 25-26 marca będzie miał miejsce podczas wydarzenia Copenhagen Games 2016. Nasze zawodniczki powalczą tym samym o główną nagrodę w wysokości 3 600 euro.

Zawodniczki Counter-Strike: Global Offensive grające pod banderą polskiej organizacji ALSEN-Team wezmą udział w kobiecym turnieju, który będzie miał miejsce już jutro podczas trwającej imprezy Copenhagen Games 2016. Nie jest to pierwszy wyjazd Polek na duży zagraniczny turniej. W ostatnich miesiącach ALSEN-Team Female odniosły sukces w odbywających się w Monachium zawodach FEMALE MASTERS, gdzie zajęły trzecią lokatę. W Kopenhadze nasze zawodniczki będą miały okazję zmierzyć się z bardzo silnymi rywalkami reprezentującymi barwy takich organizacji jak chociażby CLG Red, czy LDLC.

 

Zespół ALSEN-Team Female został przydzielony do grupy nr 3. Tam na początek będzie musiał stawić on czoła Team Karma, Wyvern Ladies oraz nKnown e.V. W Puli nagród przeznaczonej na rzecz kobiecych zmagań Counter-Strike: Global Offensive, znajduje się 7 000 euro. 

 

 

Grupy juz znane :) będziemy grać przeciwko Team Karma, Wyvern Ladies oraz nKnown. Mecze odbywać się będą w piatek. Prawdopodobnie będziemy grać w piatek o 13. 󾠊

Opublikowany przez Agnieszka 'pasia' Olejnik na 24 marca 2016
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze