Polska drużyna opuszcza Team Refuse

E-sport
Polska drużyna opuszcza Team Refuse

Polacy opuszczają oficjalnie dotychczas reprezentowaną przez nich organizację Team Refuse. Taka informacja pojawiła się wczoraj na fanpage'u jednego z graczy tej formacji — Sebastiana 'NEEX' Treli. Oznacza to, że podczas zbliżającego się turnieju Insomnia57 polska drużyna nie wystąpi już pod tagiem TR. Na najbliższy czas zapowiedziane zostały jednak pewne zmiany... Czyżby nowa organizacja?

Złożona z polskich zawodników drużyna Counter-Strike: Global Offensive rywalizująca dotychczas pod banderą Team Refuse rozwiązała kontrakty ze swoim pracodawcom. Taką informację ogłosił oficjalnie na łamach swojego profilu Facebook jednej z członków ekipy — Sebastian 'NEEX' Trela. 19-latek zapowiedział jednocześnie, że on i jego kompanii stawią się na turnieju Insomnia57, który odbywać się będzie w dniach 25 - 28 marca w Birmingham. Co więcej, NEEX dodał w treści swojego posta tajemniczą wzmiankę o tym, że "nadchodzi coś wielkiego", a szczegóły dotyczące tej sprawy zostaną ujawnione po zawodach w UK. Przez ostatnich kilka dni zawodnicy ex-Team Refuse przebywali w Warszawie, gdzie przygotowywali się do nadchodzących rozgrywek.

 

Sama wiadomość okazała się być dużym zaskoczeniem dla e-sportowej społeczności, bowiem nic nie wskazywało na to, aby Polacy mieli zerwać współpracę z Team Refuse. Poniżej przedstawiamy wspomniany post autorstwa Sebastiana 'NEEX' Treli:

 

 

 

co sie dzieje, co sie dzieje ! :D?Oficjalnie odchodzimy z Team Refuse, jutro wylatujemy do Angli na INSOMNIE. Nadchodzi coś wielkiego, więcej info po lanie.Relacja z lana na snapie =)snapchat : neexu

Opublikowany przez Sebastian 'NEEX' Trela na 23 marca 2016
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze