Złożona z polskich zawodników drużyna Counter-Strike: Global Offensive rywalizująca dotychczas pod banderą Team Refuse rozwiązała kontrakty ze swoim pracodawcom. Taką informację ogłosił oficjalnie na łamach swojego profilu Facebook jednej z członków ekipy — Sebastian 'NEEX' Trela. 19-latek zapowiedział jednocześnie, że on i jego kompanii stawią się na turnieju Insomnia57, który odbywać się będzie w dniach 25 - 28 marca w Birmingham. Co więcej, NEEX dodał w treści swojego posta tajemniczą wzmiankę o tym, że "nadchodzi coś wielkiego", a szczegóły dotyczące tej sprawy zostaną ujawnione po zawodach w UK. Przez ostatnich kilka dni zawodnicy ex-Team Refuse przebywali w Warszawie, gdzie przygotowywali się do nadchodzących rozgrywek.

 

Sama wiadomość okazała się być dużym zaskoczeniem dla e-sportowej społeczności, bowiem nic nie wskazywało na to, aby Polacy mieli zerwać współpracę z Team Refuse. Poniżej przedstawiamy wspomniany post autorstwa Sebastiana 'NEEX' Treli:

 

 

 

co sie dzieje, co sie dzieje ! :D?Oficjalnie odchodzimy z Team Refuse, jutro wylatujemy do Angli na INSOMNIE. Nadchodzi coś wielkiego, więcej info po lanie.Relacja z lana na snapie =)snapchat : neexu

Opublikowany przez Sebastian 'NEEX' Trela na 23 marca 2016