Przepis na sukces Masternaka na Polsat Boxing Night? Piękna kobieta!

Sporty walki

Jak rano zobaczę piękną kobietę, to od razu dzień jest udany - mówi Mateusz Masternak (36-4, 26 KO). Wrocławianin, w rozmowie z Polsatsport.pl, zdradził także tajemnice swojej nienagannej sylwetki oraz opowiedział o żonie Darii.

Masternak kolejny zawodowy pojedynek stoczy 2 kwietnia - na Polsat Boxing Night zmierzy się z Erickiem Fieldsem. 28-latek wrócił do treningów z Andrzejem Gmitrukiem i to właśnie pod jego okiem przygotowuje się do pojedynku w Tauron Arenie Kraków. "Master" przekonuje, że jest w świetnej formie i patrząc na jego nienaganną sylwetkę można mu wierzyć. Jaki jest na to sposób?

 

Trening to tylko ileś tam procent sukcesu. Na całą składową wchodzi m.in. dieta pełną parą i to zajmuje naprawdę dużo czasu. Także jajeczka, owsianka, dużo owoców, witaminy, regularne posiłki - to wszystko musi być. Nie można pozwalać, aby organizm czerpał z siebie energię, tylko trzeba mu jej dostarczać. W między czasie staram się dużo odpoczywać, spacerować i uciekać myślami od sali bokserskiej, bo nie tylko sportem człowiek żyje - mówi Masternak.

 

Wrocławianin do przesądnych nie należy, ale... - Jak rano wstaję, to chce zobaczyć piękną kobietę. Jak ją zobaczę, to dzień jest udany - śmieje się.

 

Przygotowania do walki to zazwyczaj rozłąka z rodziną na kilka tygodni. Masternak może jednak zawsze liczyć na wsparcie swojej żony - Darii.

Żona cały czas trzyma rękę na pulsie. Przyjechała na sparing do Łomnicy i była załamana. W domu później mi mówi: czemu tego i tego nie robiłeś? Oglądała także kolejny sparing i od razu dodała: widzę, że się mnie słuchasz, że jest znacznie lepiej. Nie mam tak jak większość sportowców, których żona pociesza... Mam twardą kobietę, która ma twarde zasady i czasami muszę ich przestrzegać - podsumowuje Masternak.

Cała wypowiedź Masternaka w załączonym materiale wideo.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze