Adamek szybszy od... światła? Ostatnia prosta przed walką

Sporty walki

To już kilka dni! W sobotę 2 kwietnia Tomasz Adamek zmierzy się w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night z Ericem Moliną. Polski pięściarz swoją siłę opiera oczywiście o szybkość, a ta była przetestowana zarówno przez Jakuba Chyckiego, jego sparingpartnerów, a nawet... światło. "Ostatnio testowaliśmy szybkość Tomka u niego w pokoju. Włączyliśmy mu światło, a on był w łóżku zanim zgasło! Owszem, to dowodzi, że jest całkiem szybki!" - żartuje trener Roger Bloodworth.

Tomasz Adamek wydaje się być stuprocentowo przygotowany przed walką z Ericem Moliną. 33-letni Amerykanin niedawno przyleciał do Polski, jednak wiele w tej walce zależeć będzie od dyspozycji Polaka. Kondycja "Górala" wydaje się być w wyjątkowo dobrym stanie, co potwierdza w każdej rozmowie zarówno on, jak i jego ekipa.

 

Tomasz Adamek
Plan zrealizowany! On zmieniłby się tylko w razie ewentualnych kontuzji, jednak takich udało się uniknąć - realizacja jest więc stuprocentowa. To już ostatnia prosta - zabrzmi pierwszy gong w sobotę i trzeba się brać do pracy. Gadać możemy wiele, jednak odpowiedzi poznamy w sobotę - jak nie wyjdzie, to będzie przysłowiowa "lipa".

Sparingpartnerzy Adamka: Travis Walker i Earl Newman
Tomasz cały czas ma niezwykle szybkie ręce, bardzo ładnie składa kombinacje i błyskawicznie prze do przodu. Robi to bardzo konsekwentnie i wyprowadza niezwykle dużo ciosów. To wciąż TEN Tomasz Adamek. Earl na co dzień walczy w wadze cruiser, mierzy się z lżejszymi rywalami i Tomasz jest tak szybki jak oni.

Jakub Chycki
Kondycja? Nie obawiamy się, jesteśmy gotowi nawet na piętnaście rund, naprawdę intensywnych. Pod tym względem nie mamy najmniejszych obaw.

Roger Bloodworth
Ostatnio testowaliśmy szybkość Tomka u niego w pokoju. Włączyliśmy mu światło, a on był w łóżku zanim zgasło! Owszem, to dowodzi, że jest całkiem szybki!

 

Ostatnia prosta przygotowań Tomasza Adamka w załączonym materiale wideo.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie