Palacios: Cieślak królem nokautu? On wygrywał z chłopcami do bicia!

Sporty walki

Między Francisco Palaciosem (23-3, 14 KO) a Michałem Cieślakiem (11-0, 7 KO) coraz bardziej iskrzy! Portorykańczyk jest zaskoczony, że 26-latka nazywa się polskim królem nokautu. - Po prostu nie wyobrażam sobie, że ten dzieciak wyjdzie i mnie znokautuje - stwierdził 38-latek w rozmowie z Polsatsport.pl.

Cieślak wygrał cztery ostatnie walki przed czasem. Na rozkładzie ogromnej nadziei polskiego pięściarstwa znaleźli się Antoine Boya (6-8-1, 1 KO), Jarno Rosberg (18-2-1, 8 KO), Shawn Cox (18-7, 17 KO) i Hamza Wandera (18-9-3, 13 KO). Tymczasem "Czarodziej" w całej swojej karierze przegrał tylko jedną walkę przez nokaut. W kwietniu ubiegłego roku pokonał go w ten sposób Dmitrij Kudriaszow (18-1, 18 KO).

 

- Nie mogę się doczekać tej walki. Tym bardziej, że Cieślaka nazywają królem nokautu. W porządku, on wygrywał przez nokaut, ale z kim... z chłopcami do bicia. Nigdy nie stanął w ringu z takim przeciwnikiem, jak ja. A ja walczyłem wiele razy z podobnymi do niego zawodinkami. - stwierdził Palacios.

 

38-latek odniósł się także do porównań Cieślaka z Krzysztofem Włodarczykiem (50-3-1, 36 KO). On sam miał dwie okazje, by walczyć z "Diablo". W obu przypadkach schodził z ringu pokonany.

 

- Mówi się, że on jest lepszy od "Diablo". Ale on nawet nie zbliżył się do tego, co w ringu robił "Diablo". To mój wielki przyjaciel, dwukrotny mistrz świata. Bardzo go szanuję po tych naszych 24 rundach spędzonych w ringu - powiedział Palacios.

 

Gala Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie. W walce wieczoru zmierzą się Tomasz Adamek i Eric Molina. Stawką pojedynku będzie pas IBF InterContinental. W piątek odbędzie się ważenie, które będzie otwarte dla kibiców. Zapraszamy do TAURON Areny Kraków od godziny 16:00!

 

W załączonym materiale wideo wypowiedź Francisco Palaciosa i kompilacja nokautów Michała Cieślaka.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Tomasz Ołdak, MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie