Polsat Boxing Night: Molina faworytem ekspertów w starciu z Adamkiem!

Sporty walki

Tomasz Adamek czy Eric Molina? Pięściarscy eksperci w studiu Punchera mieli za zadanie wskazać faworyta walki wieczoru na Polsat Boxing Night. Kto wyjdzie górą z tego pasjonującego starcia? Sprawdźcie typy ekspertów!

Przemysław Saleta: MOLINA

Na zimno stawiam na Molinę. Późne rundy i TKO albo wygra na punkty.

Molina jest większy i na pewno jest silniejszy. Nie sądzę, że będziemy świadkami sytuacji, w której Molina będzie czekał na kontrę. Będziemy świadkami walki cios za cios. Każdy jest w takim momencie kariery, że ten pojedynek będzie dla nich o być albo nie być.

Andrzej Kostyra: REMIS

Dla mnie to najtrudniejsza walka do typowania z tego zestawu. Nie zdziwiłbym się, gdyby tam padł remis...

Wszyscy dyskutują jaki to nie jest Molina, że walczył z Wilderem, Arreolą. Lewy sierpowy, prawy podbródkowy... Nikt nie kojarzy jednak, że on jest coraz lepszy. On nie stoczył żadnej walki amatorskiej, ale robi cały czas postępy.

Albert Sosnowski: MOLINA

Serce za Tomkiem, ale rozum podpowiada mi Molinę. Albo wygra w początkowej fazie przed czasem albo minimalnie na punkty.

Jeżeli Adamek będzie chciał iść na wymianę to może go czekać niemiła niespdozianka, bo Molina będzie agresywnie nastawiony. Będzie dążył do wymiany, będzie spychał Tomka. Natomiast Adamek to doświadczony pięściarz, ma szybkie ręce, ale pytanie co z nogami? Jeśli będzie zostawał po ciosach, to Molina będzie w stanie przełamać nawet bardzo szybkie ręce Tomka.

Janusz Pindera: ADAMEK

Nie lubię typować, ale tym razem tylko serce. A ono jest za Adamkiem.

Nie róbmy z Moliny jakiegoś wielkiego czempiona. To jest pięściarz, który przy treningu w swoim rodzinnym Weslaco wielkiego doświadczenia nie zdobył. W walkach z Wilderem czy Arreolą wyszło to co wyszło. Parametry fizyczne ma mocne, ale ma też całą gamę mankamentów!

Jak eksperci uzasadniają swój wybór? Dyskusja na temat walki Adamek - Molina w załączonym materiale wideo.

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie