Polska U-17 - Czarnogóra U-17. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna

Czas na drugą rundę eliminacji mistrzostw Europy U-17! W poniedziałek zostanie rozegrany mecz Polska - Czarnogóra. Biało-czerwoni mają nadzieję, że rozpoczną turniej eliminacyjny od zwycięstwa. Tym bardziej, że zagrają przed własną publicznością. Transmisja meczu Polska - Czarnogóra w Polsacie Sport.

W kadrze reprezentacji Polski są piłkarze, którzy szlifują na co dzień swój talent w Liverpoolu, Bayerze Leverkusen, Hamburger SV czy Villarreal CF. - Mamy bardzo wyrównany zespół, jeśli chodzi o potencjał. Każdy z tych chłopców już teraz gra w czołowych klubach polskich i europejskich - stwierdził selekcjoner Bartłomiej Zalewski w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Polska jest gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego grupy 7. Oprócz meczu z Czarnogóra, który zostanie rozegrany na stadionie Polonii Warszawa, naszych młodych piłkarzy czekają jeszcze spotkania z Serbią (30 marca) i Irlandią (2 kwietnia).

 

Bezpośredni awans wywalczy zwycięzca. W turnieju głównym zagra także siedem z ośmiu drużyn, które zajmą drugie miejsce w swoich grupach. Mistrzostwa Europy U-17 odbędą się w Azerbejdżanie w dniach 5-21 maja.

 

Transmisja meczu Polska - Czarnogóra w Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:45. Spotkanie skomentują Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze