Lewandowski ustalił warunki nowego kontraktu z Bayernem Monachium

Piłka nożna
Lewandowski ustalił warunki nowego kontraktu z Bayernem Monachium
fot. PAP

Robert Lewandowski podobno podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Według niemieckich mediów, Polak ustalił już warunki nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Teraz pozostaje tylko pytanie, kiedy go podpisze.

Jak poinformował "Sport Bild", nowa umowa Lewandowskiego będzie obowiązywała do czerwca 2021 roku. Obecna wygasa w 2019 roku.

 

Jeśli "Lewy" faktycznie złoży swój podpis pod kontraktem, będzie to świetna wiadomość dla Carlo Ancelottiego. Włoch, który przejmie drużynę od nowego sezonu, jest wielkim fanem jego talentu. W trakcie negocjacji z działaczami monachijczyków nie ukrywał, że jednym z jego warunków było zatrzymanie reprezentanta Polski.

 

"Panie Carlo Ancelotti, siedział pan w Vancouver i łowił ryby, gdy zadzwonił telefon. Rozmówca był z Monachium. I to był dopiero połów! Usłyszał pan, że Robert Lewandowski zostaje w Bayernie" - napisał w swoim felietonie skierowanym do przyszłego trener mistrza Niemiec dziennikarz Raimund Hinko, który od wielu lat zajmuje się sprawami monachijskiego klubu.

 

Lewandowski jest piłkarzem Bayernu Monachium od 1 lipca 2014 roku. W barwach tego klubu rozegrał 88 meczów i strzelił 61 goli.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze