Ness wygrywa Insomnia Truesilver Championship

E-sport
Ness wygrywa Insomnia Truesilver Championship
@GG

Brytyjski talent wygrał finałowy mecz turnieju i zabierze do domu 10 000 dolarów i 15 punktów Hearthstone Championship Tour. Oprócz Nessa w turnieju wzięli udział tacy zawodnicy jak Thijs "ThijsNL" Molendijk, James "Firebat" Kostesich czy Stanislav "StanCifka" Cifka.

W ćwierćfinale Ness pokonał zawodnika G2 Esports Adriana "Lifecoacha" Koy'a. W półfinale Brytyjczyk zmierzył się z mniej znanym – co nie znaczy gorszym – przeciwnikiem. C4mlann pokonał wcześniej Pokrovaca, Xixo czy ThijsaNL. Ness awansował do finału tracąc tylko jedną grę w półfinałowym pojedynku.

 

W ostatnim, finałowym meczu Ness zmierzył się z zawodnikiem Team Liquid Davidem "Dogiem" Caero. Najciekawszym pojedynkiem w finałowej serii był pojedynek maga Doga i kapłana Nessa. Ness ulepszył swoją moc specjalną używając Justicara Truehearta i przez kilka tur modlił się o dobranie Auchenai Soulpriest, aby zamknąć grę.

 

Wraz z tytułem zwycięzcy turnieju Insomnia Truesilver Ness zabiera do domu nie tylko 10 000 dolarów amerykańskich, ale też 15 cennych punktów Hearthstone Championship Tour. Oznacza to, że brytyjski zawodnik prawie na pewno weźmie udział w wiosennych preeliminacjach do Mistrzostw Świata, które odbędą się w maju.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze