Polacy na podium Insomnia57

E-sport
Polacy na podium Insomnia57
hivelion.eu

Polski zespół Counter-Strike: Global Offensive, który dotychczas rywalizował pod banderą Team Refuse, z tarczą powrócił z odbywającego się w Anglii turnieju INSOMNIA57. Biało-czerwoni po bardzo dobrych zawodach zajęli drugą lokatę, a na ich konta bankowe powędrowała kwota 1 000 funtów. Obok naszej drużyny na podium stanęli również reprezentanci Rasta.Infused oraz FM eSports.

Polska formacja Counter-Strike: Global Offensive, reprezentująca do niedawna barwy Team Refuse, zabłysnęła podczas odbywającego się w Birmingham turnieju INSOMNIA57. Tam Sebastian 'NEEX' Trela i jego kompani wywalczyli bardzo dobre, drugie miejsce. Tym samym nasi rodacy zainkasowali 1 000 funtów. W wielkim finale polskiej drużynie przyszło się zmierzyć z Rasta.Infused.

 

Po drodze do finału polska drużyna stoczyłą bój w grupie A, której została na koniec liderem, dzięki wygraniu aż siedmiu spotkań. W dalszej fazie rozgrywek stawić czoła musieli kolejno Impulse Gaming, Monumentalis oraz nieco bardziej rozpoznawalnej marce nerdRage. Wszystkie te starcia zakończyły się rezultatem 2:0 dla naszych.

 

Pojedynek na szczycie rozpoczął się na mapie de_cobblestone. Tutaj lepsi okazali się rywale, którzy zdołali doprowadzić do wyniku 16:5. To jednak podziałało na NEEX'a i spółkę niczym płachta na byka. Na kolejnej lokacji de_cache wygrali oni bowiem 14:16 i przedłużyli swoje nadzieje na wygranie całych zawodów. Gracze Rasta.Infused znaleźli jednak receptę na przechytrzenie Polaków, czego efektem był wynik 16-12 na rozstrzygającej mapie de_mirage. Warto przypomnieć, że przeciwnicy naszych rodaków mieli jeden punkt przewagi w punktacji generalnej, gdyż do finału dostali się z drabinki wygranych. 

 

 

Skład drużyny PRIDE (ex-Team Refuse):

 

  • Piotr „MORELZ” Taterka
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Kamil „Kamil” Kamiński
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Paweł „reatz” Jańczak
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie