Przemysław Saleta: Cieślak przed czasem

Palacios jest zawodnikiem bardzo doświadczonym i ciekawe jak walka ułoży się w drugiej części. Myślę, że Michał spróbuje rozpocząć bardzo szybko i zakończyć pojedynek przed czasem. W ostatnim czasie Cieślak zrobił spory postęp, ale rundy drugiej części walki mogą być kluczowe.

Andrzej Kostyra: Cieślak, ale to nie będzie łatwa walka

Ważne będzie rozłożenie sił w trakcie pojedynku. Podczas sparingów z Masternakiem nie do końca rozkładał siły prawidłowo. Na pewno będzie to mocny pojedynek, ale kluczowa może okazać się druga część pojedynku.

Albert Sosnowski: Cieślak przełamie Palaciosa i skończy przed czasem

Michał boksuje agresywnie i swój styl stara się wykorzystać w pierwszej fazie walki. Palacios doskonale zdaje sobie sprawę, że w drugiej części walki będzie miał więcej okazji. Początek może należeć do Michała, ale Palacios też podczas przygotowań dawał z siebie wszystko.

Janusz Pindera: Cieślak

Pozostaje pytanie: jaki jest Palacios? Wszyscy widzieli poważny nokaut z Kudriaszowem. Zastanawiam się jaka rana pozostała po tamtym uderzeniem. Teraz też rywal go zaatakuje i może to się skończyć szybko. Cieślak może mieć problemy w drugiej części walki, bo Palacios to pięściarz bardzo doświadczony.

W załączonym materiale wideo fragment programu Puncher oraz materiał zapowiadający walkę Cieślak - Palacios!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!