Polsat Boxing Night to nie tylko gala sportowa, to coś znacznie więcej!

Sporty walki

Trwa końcowe odliczanie do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie już 2 kwietnia. Poza znakomitą kartą walk, za galą przemawiać będzie również sztab ludzi, którzy zadbają o efekty audiowizualne - te mają wzbogacić poziom sportowy o dodatkowe wrażenia. "Mamy jedenastoletnie doświadczenie, więc możecie nam zaufać" - mówi Martin Lewandowski, doskonale znany kibicom z produkcji KSW.

Maciej Kawulski, producent wykonawczy
Już dawno zorientowaliśmy się, że wielkie widowiska sportowe to nie tylko statystyki, zawodnicy, drużyny i trenerzy. To również wszystko to, co ozdabia te wydarzenia: często dziesiątki, setki ludzi, którzy pracują wiele miesięcy, aby to widowisko oglądało się z należytym napięciem, bohaterowie byli odpowiednio przedstawieni, a światło, pirotechnika, multimedia - to wszystko budowało efekt. Dzięki temu dane walki pamięta się jeszcze dłużej, a emocje opadają dłużej. Kibice wybierający się na Polsat Boxing Night kupują więc bilety nie tylko pod kątem sportowym, ale też żeby przeżyć wielką produkcję telewizyjną.

Tomasz Machnowski, realizator wizji
Będzie kolorowo i efektownie, jednak koniec końców wszystko zależało będzie od sportowców. Jeśli zrobią należyte show, będziemy to mogli fajnie pokazać. Rozstawianie sprzętu zaczniemy już w piątek: po drodze będzie ważenie, a na całą procedurę będziemy mieć dwadzieścia kilka godzin. Zużyjemy parę kilometrów kabla, rozstawimy szesnaście kamer, w tym jedną specjalną na linach, która będzie fruwała ponad głowami zgromadzonych na krakowskiej Tauron Arenie i jednego drona, który będzie pokazywał halę z zewnątrz.

Martin Lewandowski, producent wykonawczy
Liczę, że fight card gali nie zawiedzie i zbuduje wielkie widowisko. My jako ta druga warstwa mamy zapewnić fajerwerki audiowizualne, a mamy już jedenaście lat doświadczenia, więc możecie nam zaufać. "Nie będzie lipy"!

 

Cały fragment programu Puncher dotyczący organizacji gali Polsat Boxing Night: Final Call w załączonym materiale wideo!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze