Portugalia - Belgia: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Portugalia - Belgia: Transmisja w Polsacie Sport
graf. Polsat Sport

Piłkarze reprezentacji Portugalii i Belgii mieli zagrać w ubiegłym tygodniu, jednak mecz został przełożony po zamachach terrorystycznych w Brukseli. Minął tydzień od tego tragicznego wydarzenia, dziś wyjdą na boisko. Transmisja meczu Portugalia - Belgia w Polsacie Sport.

Mecz Belgia - Portugalia miał się pierwotnie odbyć w ostatni wtorek w Brukseli. Po tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się w belgijskiej stolicy, postanowiono zmienić termin i przenieść spotkanie do Portugalii. Piłkarze zagrają więc w Leirii.

 

Podopieczni Marca Wilmotsa nadal są w szoku po tym, co się wydarzyło. Wykorzystają ten mecz, by uczcić pamięć ofiar zamachów terrorystycznych. - Zagramy w specjalnych koszulkach z wiadomością przeciwko atakom. Obie drużyny zaśpiewają nasz hymn - powiedział selekcjoner "Czerwonych Diabłów" Marc Wilmots.

 

Od tragicznych wydarzeń w Brukseli Belgowie nie grali, natomiast Portugalczycy zmierzyli się w piątek z Bułgarią. Ku wielkiemu zaskoczeniu swoich kibiców, przegrali 0:1! W trakcie meczu zmarnowali wiele doskonałych sytuacji, na czele z rzutem karnym, którego nie wykorzystał Cristiano Ronaldo.

 

Transmisja meczu Portugalia - Belgia w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:40. Mecz skomentują Szymon Rojek i Jacek Ziober.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze