Gwiazda Dynama Krasnodar: Trener rywalek pokazał mi środkowy palec!

Siatkówka
Gwiazda Dynama Krasnodar: Trener rywalek pokazał mi środkowy palec!
fot. PAP

Przy okazji pierwszego meczu finałowego Pucharu CEV doszło do skandalu! Jak poinformowała gwiazda Dynama Krasnodar Tatiana Koszelewa, kibice Galatasaray Stambuł rzucali w nią i jej koleżanki śmieci. Jakby tego było mało, trener tureckiej drużyny pokazał jej... środkowy palec.

Koszelewa co prawda nie grała w meczu Galatasaray Stambuł - Dynamo Krasnodar (3:2), jednak pojawiła się na tym spotkaniu w roli widza. Była przerażona tym, co zobaczyła!

 

"Przez całe swoje życie szanowałam wszystkich ludzi. Kolor skóry, religia czy narodowość nie mają dla mnie znaczenia. Uważam, że powinniśmy się wzajemnie szanować, jednak to, co zobaczyłam w trakcie meczu przeraziło mnie i zszokowało" - napisała na jednym z portali społecznościowych.

 

"Kibice tureckiej drużyny zachowali się fatalnie. Ich słowa i gesty były pełne nienawiści. Nad naszymi głowami fruwały śmieci rzucane z trybun. Największy szok przeżyłam, gdy trener Ataman Guneyligi pokazał środkowy palec mnie i członkom naszego sztabu. Ludzie nie powinni zapominać, że to jest sport, który powinien przynosić radość i emocje. A nie to, co widziałem. Bądźmy bardziej mili, kulturalni i po prostu wierzmy w swoje drużyny - kontynuowała Rosjanka.

 

Przedstawiciele Galatasaray Stambuł odbili piłeczkę. Oskarżyli Rosjankę, że zdradzała ich taktykę, siedząc tuż obok statystyków.

 

W całą sprawę wtrąciła się rosyjska federacja, która zapowiedziała, że złoży oficjalną skargę do CEV.

 

Relacje między Rosją a Turcją są napięte od listopada ubiegłego roku. Ankara strąciła wówczas jeden z wojskowych samolotów Moskwy przy granicy z Syrią.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie