Pojedynek na Polsat Boxing Night dla Erika Moliny będzie pierwszym występem poza granicami Stanów Zjednoczonych. Pięściarz z Weslaco błyskawicznie odnalazł się w naszym kraju, ale nie ma co się dziwić, bo zabrał ze sobą naprawdę liczną grupę przyjaciół. Cały sztab szkoleniowy dumnie prezentuje barwy TDB (Team Drummer Boy), a rodzinna atmosfera to jedna z głównych zasad współpracy całej drużyny.

TDB to przede wszystkim jedna wielka rodzina. Erik ze swoim tatą przyjęli mnie do siebie jak członka rodziny. Wszyscy traktowani są na tym samym poziomie i to zdecydowanie klucz do sukcesu - mówi Robert Zapata, drugi trener Erika Moliny.

Na obiektach krakowskiej Wisły team Moliny pojawił się wspólnie z ekipą Francisco Palaciosa. Oba sztaby szkoleniowe rozumieją się bez słów, a podczas zajęć trenerzy obu pięściarzy znaleźli również chwilę na wspólne tarczowanie. Anthony "Chill" Wilson, trener Palaciosa, udzielił kilku lekcji Roberto Norrisowi, który przez cutmana Portorykańczyka został ogłoszony... nowym mistrzem świata!

W załączonym wideo obejrzyj materiał z jednego z ostatnich treningów Palaciosa i Moliny przed sobotnią galą Polsat Boxing Night!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!