PlusLiga: Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Piąty w PlusLidze Lotos Trefl Gdańsk podejmie w 25. kolejce ósmy Indykpol AZS Olsztyn. Podopieczni Andrei Anastasiego właściwie już stracili szansę na mistrzostwo Polski. Potrzebują prawdziwego cudu, żeby zagrać w finale z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Transmisja meczu Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn tylko w Polsacie Sport.

Lotos przechodzi ostatnio bardzo ciężkie chwile. Na początku marca przegrał aż po 0:3 z Cuprum Lubin i AZS Politechniką Warszawską, by w ostatniej kolejce poprawić nieco ten niechlubny rezultat porażką 1:3 z Cerrad Czarnymi Radom. O lutowym zwycięstwie 3:1 z ZAKSĄ nikt już w Gdańsku nie pamięta.

Ale i forma Indykpolu nie skłania do oklasków. Zawodnicy Andrei Gardiniego wygrali tylko dwa z pięciu ostatnich meczów, przegrywając m.in. z trzecim od końca MKS-em Będzin. I to do zera. Eksperci jednak zgodnie podkreślają, że jeśli nie zdarzy się kataklizm, Indykpol wygrać w Gdańsku nie ma po prostu prawa.

Kto będzie górą w starciu włoskich trenerów? Czy były asystent pokona byłego selekcjonera reprezentacji Polski?

Początek transmisji meczu Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn o 20:30 tylko w Polsacie Sport. Komentują: Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze