Polsat Boxing Night: eksperci nie dają szans Fieldsowi w starciu Masternakiem!

Sporty walki

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) 2 kwietnia na Polsat Boxing Night zmierzy się z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO), który do ringu powraca po prawie dwóch latach przerwy. Eksperci nie dają jednak większych szans Amerykaninowi w starciu z Polakiem. Jaki rezultat przewidują?

Przemysław Saleta: Masternak przed czasem w końcowych rundach lub na punkty

Wierzę w powrót do Andrzeja Gmitruka. Trener Andrzej zawsze świetnie przygotowuje swoich podopiecznych pod względem taktycznym. Masternak nie może bić w miejsce, gdzie tego zawodnika nie będzie. Mateusz będzie musiał nie tylko się cofać, ale również schodzić na boki.

Andrzej Kostyra: Masternak przed czasem w końcowych rundach lub na punkty

Dla mnie to najłatwiejsza walka do przewidzenia. Gmitruk dołożył kolejne elementy do stylu Masternaka m.in. ciosy na tułów. Masternak jest pozytywnie nastawiony przed powrotem na polski ring. w każdym elemencie widzę jego przewagę.

Janusz Pindera: Masternak na punkty

Masternak niespecjalnie lubi zawodników, którzy idą cały czas do przodu. Z Fieldsem akurat z tym bywa różnie. Myślę, że to może być ładny dla oka pojedynek, ale na pewno nie będzie to dla niego łatwa walka. Zobaczymy jak Mateusz poradzi sobie ze sporą presją.

Albert Sosnowski: Masternak przed czasem

Ostatnie pojedynki pokazały, że Mateusz jeszcze chce wrócić do wielkiego boksu. Masternak trenuje ze spokojną głową i powrót do Gmitruka na pewno mu pomógł. Fields wraca po długiej przerwie i Masternak to wykorzysta.

W załączonym materiale wideo analiza walki Masternak - Fields z programu Puncher!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze