Sonda przed Polsat Boxing Night: Adamek czy Molina?

Sporty walki

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) po raz czwarty wystąpi na gali Polsat Boxing Night. "Góral" w Łomnicy podobno przygotował życiową szybkość, ale Eric Molina (24-3, 18 KO) warunkami fizycznymi przewyższa Polaka zdecydowanie. Kto będzie górą w Krakowie: Adamek czy Molina? Zagłosuj w naszej sondzie. Transmisja gali Polsat Boxing Night już dziś, tylko w PPV!

Jeżeli Tomasz Adamek marzy o powrocie na sam szczyt to z Moliną po prostu musi wygrać. Za Polakiem świetny obóz przygotowawczy w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie sparował m.in. z Marcinem Rekowskim czy Travisem Walkerem. Adamek podobno przygotował formę podobną do tej, którą zaprezentował w pojedynku z Chrisem Arreolą.


Molina to urodzony pięściarz kategorii ciężkiej. Pochodzący z Meksyku bokser z pojedynku na pojedynek staje się coraz lepszym bokserem, a pokonali go tylko najlepsi na świecie Deontay Wilder oraz Chris Arreola. Czy Adamek zdoła zatrzymać "The Drummer Boya"?

W załączonym materiale wideo analiza walki Adamek - Molina. Zagłosuj w naszej sondzie i wytypuj wygranego walki Adamek - Molina!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze