Sonda przed PBN: Jackiewicz czy Syrowatka?

Sporty walki

Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO) kontra Michał Syrowatka (13-1, 4 KO)? Zestawienie, na które nie trzeba zachęcać żadnego fana pięściarstwa w naszym kraju. Syrowatka pod koniec ubiegłego roku niespodziewanie przegrał z Jackiewiczem przez nokaut. Czy tym razem będzie inaczej? Zagłosuj w naszej sondzie!

Jedni Syrowatce rewanż odradzali, inni wręcz odwrotnie - proponowali. Jedno jest pewne, w tym pojedynku "Syrek" może stracić cały swój pięściarski dorobek. Jackiewicz do tego pojedynku podchodzi bardzo poważnie, ale wydaje się, że jeśli u młodszego z zawodników nie będzie problemów z psychiką, to powinien on powrócić na zwycięską ścieżkę.

Syrowatka w trakcie okresu przygotowawczego na długo odciął się od mediów i skupił na treningu. W międzyczasie Jackiewicz zapisał na swoim koncie kolejne zawodowe zwycięstwo. Kto wygra: Jackiewicz czy Syrowatka?

W załączonym materiale wideo analiza walki Syrowatka - Jackiewicz. Zagłosuj w naszej sondzie i wytypuj wygranego walki Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze