Trzy asy z rzędu! Damian Schulz rozbił rywali zagrywką

To się nazywa efektowne zakończenie seta! Cztery trudne zagrywki, z których trzy były dla rywali nie do przyjęcia. Takim wyczynem popisał się atakujący Lotosu Trefla Gdańsk Damian Schulz w spotkaniu 25. kolejki PlusLigi z Indykpolem AZS Olsztyn.

Damian Schulz w polu zagrywki pojawił się przy stanie 21:17 i nie opuścił tego miejsca do końca seta. Już przy pierwszej próbie zaskoczył przyjmujących rywali, a rozpaczliwa próba ratowanie piłki podjęta przez Krzysztofa Bieńkowskiego nie przyniosła powodzenia. Kolejna próba i atakujący AZS Indykpolu trafia niemal dokładnie w dziewiąty metr! Po chwili kolejny serwis wylądował w narożniku boiska, dając gdańszczanom piłkę setową (24:17). Następny serwis siatkarza Lotosu rywale zdołali już przyjąć, ale nie byli w stanie wyprowadzić po niej skutecznej akcji. Gospodarze wyprowadzili kontrę, a Artur Ratajczak popisał się skutecznym atakiem ze środka.

Seria Damiana Schulza w załączonym materiale wideo.

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!