Virtus Pro i SteelSeries ogłaszają współpracę

E-sport
Virtus Pro i SteelSeries ogłaszają współpracę
@VP

Rosyjska organizacja Virtus Pro poinformowała dziś o rozpoczęciu współpracy ze SteelSeries. Od teraz wszyscy zawodowi gracze Virtus Pro będą korzystali z produktów i wspracia technologicznego duńskiej firmy.

„Virtus Pro to legendarna marka i jesteśmy dumni, że nareszcie możemy współpracować” - powiedział Zach Hill, szef marketingu w SteelSeries - „Rozpoczynamy od MLG CS:GO Major w tym tygodniu, a nasze działania będą wychodziły daleko poza standardowe logo na koszulkach. Chcemy wspólnie stworzyć najwyższej jakości produkty, które jeszcze bardziej przybliżą naszych fanów do świata profesjonalnego e-sportu.”

 

„Informacja o współpracy oraz wykorzystaniu sprzętu SteelSeries została przyjęta przez naszych zawodników z ogromnym zadowoleniem.” Powiedział Anton Cherepennikov, dyrektor zarządzający Virtus Pro. „Aby rozwijać markę naszej międzynarodowej e-sportowej organizacji, decydujemy się na partnerstwo jedynie z najlepszymi firmami. Cieszymy się, że będziemy mogli oficjalnie rozpocząć współpracę ze SteelSeries.”

 

„Nasze zmagania na e-sportowej scenie wymagają najlepszego sprzętu, który nigdy nas nie zawiedzie. Coś, co nie jest perfekcyjne, nie spełnia naszych oczekiwań. SteelSeries gwarantuje nam najwyższą możliwą jakość i daje produkty, dzięki którym możemy skupić się w całości nagrze.” powiedział Wiktor “TaZ” Wojtas, kapitan Virtus Pro CS:GO. „Nie mogę doczekać się współpracy z inżynierami SteelSeries i tworzenia nowych produktów.”

 

Polska drużyna Counter-Strike'a wygrała swój pierwszy mecz podczas MLG Columbus wynikiem 16-1. Po pokonaniu G2 Esports TaZ i spółka zmierzą się dziś z Na'Vi.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze