Asseco Resovia powalczy o N'Gapetha!

Siatkówka
Asseco Resovia powalczy o N'Gapetha!
fot. PAP

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie Earvin N'Gapeth znalazł się na celowniku mistrzów Polski. Według włoskiej "Gazetty di Modena" Asseco Resovia bardzo poważnie myśli o zakontraktowaniu mistrza Europy.

Nie dość, że N'Gapeth to jeden z najlepszych zawodników na świecie, to do tego zawsze jest bardzo efektowny. Jego poczynania ogląda się z wielką przyjemnością i zawsze można być pewnym, że w trakcie spotkania zrobi coś "ekstra". Niestety, poza boiskiem bywa różnie, bo Francuz ma wyjątkową łatwość do wpadania w tarapaty. W przeszłości potrafił pobić konduktora TGV, naobrażać współpracowników w zespole, by na końcu spowodować wypadek. Taki już jest i pewnie się nie zmieni.

Według włoskich mediów Resovia zamierza wzmocnić kadrę na sezon 2016/2017, więc N'Gapeth wydaje się być znakomitym wyborem. Aktualnie mistrzowie Polski mają do dyspozycji Aleksandra Śliwkę, Oliega Achrema, Nikołaja Penczewa, Thomasa Jaeschke oraz Juliena Lyneela. Zawodnik Modeny miałby zastąpić tego ostatniego.

Nie wiadomo, czy N'Gapeth przedłuży kontrakt z Modeną, która jednak zamierza budować najlepszy zespół w Europie. Porażka z Halkbankiem mocno wstrząsnęła działaczami, którzy są zdeterminowani, by utrzymać swoją największą gwiazdę. Do tego do klubu ma zostać sprowadzony Kevin Le Roux właśnie z Halkbanku. Czy będziemy świadkami długiej sagi transferowej z udziałem Resovii i N'Gapetha?

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze