Polsat Boxing Night. Konferencja prasowa na Polsatsport.pl

Sporty walki
Polsat Boxing Night. Konferencja prasowa na Polsatsport.pl
fot.PAP

Już dziś odbędzie się oficjalna konferencja prasowa gali Polsat Boxing Night. W Hotelu Hilton Garden Inn pojawią się wszyscy bohaterowie tego wydarzenia, na czele z Tomaszem Adamkiem. Zapraszamy dziennikarzy oraz kibiców! Dla tych, którzy nie mogą być w stolicy Małopolski, przygotowaliśmy transmisję konferencji prasowej na Polsatsport.pl oraz Polsat Sport News. Początek o godzinie 16:00!

Pięściarze po raz pierwszy będą mieli okazję spojrzeć sobie w oczy oraz przekonać się jakimi gabarytami mogą się pochwalić. Na konferencji prasowej zjawią się wszyscy polscy pięściarze, czyli Tomasz Adamek, Ewa Brodnicka, Michał Cieślak, Rafał Jackiewicz, Mateusz Masternak, Marcin Rekowski, Michał Syrowatka i Andrzej Wawrzyk.

 

Nie może zbraknąć również zagranicznych rywali Adamka, Cieślaka oraz Masternaka czyli Erica Moliny, Francisco Palaciosa, a także Erica Fieldsa. Podczas konferencji obecna ma być również przeciwniczka Ewy Brodnickiej - Włoszka Anita Torti. Zawodnicy i zawodniczki szczegółowo opowiedzą o swoich przygotowaniach i oczekiwaniach przed zbliżającą się wielkimi krokami galą Polsat Boxing Night.

 

Transmisja konferencji prasowej na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News. Początek o godzinie 16:00.

 

                          Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie