Reprezentujący barwy Grapplingu Kraków, Wolański jest niepokonany od 2013 roku w ośmiu ostatnich występach. W swojej drodze do KSW młody zawodnik wygrywał m.in.  z Aleksandarem Rajacicem oraz dwoma byłymi zawodnikami Federacji Arbim Shamaevem i Litwinem Sergejem Grecicho. Tego ostatniego krakowianin pokonał po znakomitym pojedynki w październiku ubiegłego roku.

Azhiev nie wystąpi na KSW 35 z powodu poważnego złamania kości w stopie, którego nabawił się podczas przygotowań. 25-latka czeka półtoramiesięczna przerwa w treningach, a później rehabilitacja.

Federacja KSW wytoczy najcięższe działa na KSW 35 w ERGO Arenie. Największe gwiazdy organizacji Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla i Marcin Różalski zawalczą w trzech walkach wieczoru 27 maja na granicy Gdańska i Sopotu.

Po zdobyciu pasa KSW w kategorii średniej niepokonany na polskiej ziemi Mamed Khalidov (31-4, 12 KO, 17 Sub) stanie będzie po raz pierwszy bronił tytułu. Naprzeciw nieprzewidywalnego i zjawiskowo walczącego zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn stanie król nokautu Aziz Karaoglu (9-6, 8 KO, 1 Sub).

Najsilniejszy człowiek na świecie powróci na polską ziemię, żeby zmierzyć się po raz kolejny z legendą sportów walki. Po wygranej z Pawłem Nastulą Mariusz Pudzianowski (9-4, 3 KO, 2 Sub) spróbuje pokonać jednego z najlepszych uderzaczy w organizacji KSW, Marcina Różalskiego (5-4, 3 KO, 1 Sub). Natomiast były mistrz Michał Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) powróci po stracie pasa, by po raz drugi zawalczyć z obdarzonym świetnymi warunkami Kendallem Grove’em (23-15,  7 KO, 10 Sub).