Kiełbaska na rynku i nocne treningi, czyli tydzień przed Polsat Boxing Night w pigułce!

Sporty walki

Pięściarze ze Stanów Zjednoczonych zameldowali się w Krakowie już w sobotę. Dla Erika Moliny i Erika Fieldsa jest to pierwsza wizyta w Polsce, a Palacios gości w naszym kraju już po raz trzeci. Jak pięściarze spędzili ostatni tydzień przed galą Polsat Boxing Night? Pokus w stolicy Małopolski nie brakowało!

Eric Molina po niedzielnym śniadaniu udał się na spacer po Rynku Głównym w Krakowie. I choć nie było z nim żadnego pięściarza, to na brak towarzystwa nie mógł narzekać. Sukiennice, Kościół Mariacki i... oczywiście polska kiełbaska z grilla - wszystkiego spróbował rywal Adamka.

W tym czasie Eric Fields walczył z aklimatyzacją i zamknął się w pokoju hotelowym na cztery spusty. Francisco Palacios od początku skupiony był tylko i wyłącznie na treningu i nie skusił się nawet na poniedziałkowe zwiedzanie Kopalni Wieliczka. Rywal Masternaka natomiast wizyty pod ziemią nie żałował.

 

- To niesamowite miejsce. Tego nie zapomnę nigdy, ale i tak wszystko uwieczniłem na fotografiach. Może wezmę ślub w kaplicy pod ziemią? To byłoby coś - powiedział zdumiony Fields.

We wtorek nie było już czasu na zwiedzanie, a pięściarze w komplecie odbyli swoje treningi. Palacios i Molina odwiedzili obiekty pięściarskie krakowskiej Wisły, a Fields późnym wieczorem skorzystał z pomocy szkoleniowca portorykańskiego pięściarza - Anthony'ego Wilsona.

- Jestem troszkę wycofany, to prawda. Taki po prostu mam charakter. Muszę skupić się na pracy, ale z drugiej strony nie mogę za dużo myśleć. Trochę się to wyklucza, ale tak po prostu musi być - powiedział Fields po wieczornych zajęciach.

W środę w Krakowie zameldował się również Tomasz Adamek, który zjadł kolację w towarzystwie... Artura Szpilki. W czwartek rano obaj pięściarze odwiedzili również Dom Dziecka w Pawlikowicach koło Wieliczki, gdzie rozdali setki autografów i sporo biletów na sobotnią galę Polsat Boxing Night.

 

W załączonym materiale wideo obejrzyj tydzień bohaterów Polsat Boxing Night w pigułce.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze