Adamek już zrobił swoje! Został bohaterem Suwałk

Kamil Adamek, bo o nim mowa strzelił dwa gole w meczu Wigry Suwałki - MKS Kluczbork. Spotkanie w Suwałkach zakończyło się wynikiem 2:2, choć suwalczanie dwukrotnie prowadzili. Dla 27-letniego Adamka było to trafienie numer siedem i osiem w tym sezonie 1 ligi.

Były zawodnik m.in. Podbeskidzia Bielsko – Biała i Korony Kielce otworzył wynik meczu w 21. minucie. Po przerwie Adamek również dał o sobie znać. W 57. minucie napastnik Wigier po raz drugi wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Jednak piłkarze MKS-u Kluczbork za każdym razem odpowiadali na trafienia filigranowego snajpera.

Kamil Adamek w 24 meczach 1 ligi zdobył 8 bramek. Tym samym wyrównał swój wyczyn z ubiegłego sezonu. W poprzedniej pierwszoligowej kampanii wychowanek Morcinek Kaczyce w 25 spotkaniach również ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców.