Czy Kurek zostanie w Asseco Resovii?

Siatkówka
Czy Kurek zostanie w Asseco Resovii?
fot. CyfraSport

Z końcem sezonu kończy się kontrakt Bartosza Kurka z Asseco Resovią. Jaka będzie przyszłość reprezentanta Polski - zostanie w obecnym klubie czy zmieni otoczenie? - Na chwilę obecną muszę koncentrować się, aby zagrać jak najlepszą siatkówkę w najważniejszych meczach sezonu. Porozmawiamy o tym w późniejszym terminie - mówi sam siatkarz.

Przychodząc do zespołu z Rzeszowa przed rozpoczęciem sezonu 2015/2016 Kurek podpisywał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Polski siatkarz w Asseco Resovii z miejsca został motorem napędowym drużyny, w wielu meczach będąc najlepiej punktującym zawodnikiem. Dla teamu prowadzonego przez Andrzeja Kowala strata Kurka mogłaby być tragiczna w skutkach.

- Teraz jest ważny moment sezonu i nie czas, aby rozmawiać na takie teamty. Na chwilę obecną muszę koncentrować się, aby zagrać jak najlepszą siatkówkę w najważniejszych meczach sezonu. Porozmawiamy o tym w późniejszym terminie - mówi sam zainteresowany w wywiadzie dla portalu Plusliga.pl. Rozmowę ucina także jego menedżer Ryszard Bosek.

- Nie wiadomo, jaka będzie jego przyszłość. Sprawa rozwiąże się po tym, jak Resovia wygra - mam taką nadzieję - Ligę Mistrzów. Opcja rocznego przedłużenia umowy jest do wykorzystania przez obydwie strony, czyli klub i zawodnika. Teraz koncentrujemy się na końcówce sezonu, bo zostało jeszcze dużo pracy do wykonania - mówi Bosek w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Jedno jest pewne - Asseco Resovia będzie miała pierwszeństwo w negocjacjach z atakującym reprezentacji Polski. Nie oznacza to jednak, że na stole nie pojawią się inne - być może bardziej atrakcyjne oferty dla Kurka...

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze