Jackiewicz vs Syrowatka: Skrót ich ostatniej walki (WIDEO)

Sporty walki

Rafał Jackiewicz i Michał Syrowatka w sobotni wieczór na gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call będą walczyć po raz drugi. Pierwszy raz zmierzyli się w grudniu ubiegłego roku w Ełku. Górą był wówczas Wojownik, który znokautował swojego młodszego rywala. Obejrzyjcie skrót ostatniej walki Jackiewicza i Syrowatki.

Jackiewicz zaskoczył wszystkich! W 1. rundzie był liczony, ale szybko doszedł do siebie i już w kolejnej pokazał, że będzie ciężkim przeciwnikiem. Trafiał Syrowatkę podbródkowymi, trafiał prawym prostym, znacznie lepiej radził sobie w dystansie. Nie były to lekkie ciosy. Każdy z nich musiał robić wrażenie na pięściarzu Andrzeja Gmitruka, który nie był w stanie zagrozić "Wojownikowi". W 4. starciu Jackiewicz najpierw trafił lewym, a potem poprawił prawym, po którym Syrowatka padł jak rażony na liny. Sędzia nie miał wątpliwości o przerwał pojedynek!

 

- Przegrałem w fatalny sposób. Brakowało wszystkiego - szybkości, refleksu. Trzeba się zastanowić, czy jest sens dalej w to się bawić. Były marzenia, plany, ale Jackiewicz te plany przekreślił - mówił tuż po walce Syrowatka, który zrobi wszystko, żeby zrewanżować się "Wojownikowi" w krakowskiej TAURON Arenie.

 

W załączony materiale skrót walki Rafał Jackiewicz vs Michał Syrowatka.

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze