Niewiarygodna piłka meczowa! Nishikori w finale w Miami (WIDEO)

Kei Nishikori w świetnym stylu pokonał Nicka Kyrgiosa 6:3, 7:5 w półfinale turnieju Masters w Miami i to on w finale zagra z Novakiem Djokoviciem. Japończyk zakończył pojedynek w kapitalny sposób, wygrywając niesamowitą wymianę przy siatce!

Obaj tenisiści wznieśli się w półfinałowym starciu na wyżyny swoich umiejętności. Ostatecznie wygrał Nishikori, który rozegrał jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. Dzięki temu po raz drugi zagra w finale turnieju z cyklu Masters. Zmierzy się w nim z Novakiem Djokoviciem, który ograł kilka godzin wcześniej Davida Goffina.

Nishikori od początku półfinałowego starcia narzucił świetne tempo, przełamując Kyrgiosa już w trzecim gemie. Sam ani razu nie stracił w pierwszym secie swojego serwisu, a partię zakończył, po raz drugi odbierając Australijczykowi jego podanie. Pierwsza odsłona trwała zaledwie 30 minut.

Dużo więcej emocji było w kolejnym secie, który zakończył się dopiero po 55 minutach. Akcja kończąca to spotkanie była jego najlepszym podsumowaniem. Obaj tenisiści długo raczyli widzów wymianą z głębi kortu, a jako pierwszy do ataku przeszedł Kyrgios. Na jego nieszczęście piłka odbiła się od taśmy, a rywal szybko dobiegł do siatki. Cały mecz Nishikori zakończył efektowną wolejową akcją.

Kei Nishikori - Nick Kyrgios 6:3, 7:5

Fantastyczna piłka meczowa w załączonym materiale wideo.

Polecamy transmisje tenisa na antenach Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!