Polsat Boxing Night: Wszystkie nokauty z poprzednich gal (WIDEO)

Sporty walki

Polsat Boxing Night: Final Call to już piąta edycja największej gali boksu zawodowego w Polsce. Na poprzednich imprezach nie brakowało efektownych nokautów, które w swoim dorobku mają także uczestnicy dzisiejszej edycji. Zobaczcie wszystkie nokauty z poprzednich gal Polsat Boxing Night. Transmisja dzisiejszej gali w PPV!

Aż dwóch pięściarzy, którzy wystąpią dziś w Krakowie, wygrało przez nokaut na historycznej, pierwszej gali Polsat Boxing Night w 2009 roku. Ponad sześć lat temu w Atlas Arenie w Łodzi przed czasem swoje pojedynki kończyli Tomasz Adamek (TKO w 5. rundzie z Andrzejem Gołotą), a także Mateusz Masternak (TKO w 5. rundzie z Łukaszem Janikiem).

W 2013 roku również było bardzo efektownie, a kibice boksu zobaczyli wygrane przed czasem w dwóch pojedynkach. Najpierw Krzysztof Zimnoch bardzo szybko posłał na deski Damiana Trzcińskiego (TKO w 1. rundzie), a mało znany rywal nie był w stanie kontynuować walki. Z kolei w walce wieczoru Przemysław Saleta zasypał lawiną ciosów Andrzeja Gołotę (KO w 6. rundzie).


Najcięższe i budzące największą grozę nokauty na Polsat Boxing Night, miały miejsce 8 listopada 2014 roku w Tauron Arenie Kraków. Jako pierwszy swojego rywala zmiażdżył Michał Syrowatka, który błyskawicznie rozprawił się z Michałem Chudeckim (KO w 1. rundzie). Litości dla Grzegorza Proksy nie miał z kolei Maciej Sulęcki i uśpił go kapitalnym prawym sierpowym (KO w 7. rundzie).

Świadkami największej liczby - trzech nokautów byli jednak kibice oglądający ostatnią edycję gali: Adamek vs Saleta. Dwie walki zakończyły się wtedy przez techniczny nokaut - Maciej Miszkiń pokonał przed czasem Tomasza Gargulę (TKO w 4. rundzie), a Nagy Aguilera w ostatnich sekundach przechylił szalę zwycięstwa w starciu z Marcinem Rekowskim (TKO w 10. rundzie).

Swoją walkę przez nokaut wygrał wtedy również Michał Cieślak, nazywany polskim królem nokautu (KO w 1. rundzie z Shawnem Coxem). Czy dziś młody Polak potwierdzi po raz kolejny, że jego przydomek zobowiązuje?

Wszystkie nokauty z poprzednich gal Polsat Boxing Night w załączonym materiale wideo.

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze