Polsat Boxing Night: Zwiastuny wszystkich walk (WIDEO)

Sporty walki

Do kolejnej edycji Polsat Boxing Night pozostały już tylko godziny. W Tauron Arenie Kraków będziemy świadkami sześciu pojedynków, z których każdy odbędzie się na dystansie minimum 10 rund. Wisienką na torcie będzie walka wieczoru: Tomasz Adamek - Eric Molina. Zobaczcie zwiastuny wszystkich walk Polsat Boxing Night: Final Call! Transmisja gali w PPV.

Sobotnią galę otworzy starcie pań o mistrzostwo Europy EBU w wadze lekkiej pomiędzy Ewą Brodnicką, a Anitą Torti. Następnie do ringu w Tauron Arenie Kraków wyjdą Rafał Jackiewicz i Michał Syrowatka. Ten drugi będzie chciał się zrewanżować doświadczonemu rywalowi za porażkę przed czasem, jakiej doznał kilka miesięcy temu na gali w Ełku.

Po nich krakowskiej publiczności zaprezentują się Mateusz Masternak oraz Amerykanin Eric Fields. Dla Polaka będzie to powrót na Polsat Boxing Night po ponad sześciu latach. Na sztandarowej gali Polsatu nigdy nie wystąpił natomiast Andrzej Wawrzyk, który w czwartym pojedynku wieczoru zmierzy się z Marcinem Rekowskim. Kto wyjdzie górą z polskiego starcia w wadze ciężkiej?

 

Polsat Boxing Night: Transmisja w PPV


Przedostatnią parą bokserów, którzy skrzyżują rękawice w sobotni wieczór będą Michał Cieślak i Francisco Palacios. Dla polskiego pięściarza, który słynie z nokautującego ciosu, Portorykanin będzie najpoważniejszym testem w dotychczasowej karierze. Czy Cieślak pójdzie w ślady Krzysztofa Włodarczyka, który dwukrotnie wygrywał w przeszłości z Palaciosem?

Na koniec czeka nas danie główne, czyli walka wieczoru pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Erikiem Moliną. Dla obu zawodników starcie na dystansie 12 rund będzie pojedynkiem o "być albo nie być" w wadze ciężkiej. Czy "Góral okaże się gościnny dla rywala? A może to polski pięściarz po raz kolejny udowodni swoją wielką klasę?

Zwiastuny wszystkich walk Polsat Boxing Night w załączonych materiałach wideo.

Karta walk Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call!:

Walka wieczoru
Tomasz Adamek (Polska) – Eric Molina (USA) - 12 rund

Pozostałe walki
Michał Cieślak (Polska) - Francisco Palacios (Puerto Rico) - 10 rund
Andrzej Wawrzyk (Polska) - Marcin Rekowski (Polska) - 10 rund
Mateusz Masternak (Polska) - Eric Fields (USA) - 10 rund
Rafał Jackiewicz (Polska) - Michał Syrowatka (Polska) - 10 rund

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze