Rekowski vs Wawrzyk. Skrót ostatniej walki Rekowskiego (WIDEO)

Sporty walki

Marcin Rekowski na gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! zmierzy się z Andrzejem Wawrzykiem. Na poprzedniej gali Polsat Boxing Night zmierzył się z Nagym Aguilerą. Jak mu poszło? Obejrzyjcie skrót ostatniej walki Rekowskiego.

Wszyscy byli ciekawi, w jakiej formie będzie Aguilera, który walkę z Rekowskim przyjął praktycznie w ostatniej chwili. Mimo tego, że nie przeszedł pełnego obozu przygotowawczego, od pierwszej rundy wyglądał co najmniej dobrze. Szybko zepchnął Polaka pod liny i na kilkanaście sekund przed końcem posłał go na deski. Pięściarz z Dominikany straszył prawy sierpowym już do końca pojedynku.

Prócz nieczystych zagrań z obu stron, Rekowski powoli odzyskiwał kontrolę. Walka była prowadzona w dobrym tempie i w ostatniej rundzie to on prowadził na wszystkich kartach sędziowskich. Aguilera wiedział, że musi ruszyć do szaleńczego ataku. Rekowski padł pod furią ciosów, a sędzia Dariusz Zwoliński przerwał walkę na kilka sekund przed końcem! Zwycięzcą został Aguilera.

 

Zamów dostęp w PPV do gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze