The Ring: Cios, który zmienił wszystko

Sporty walki

Najbardziej opiniotwórczy magazyn bokserski świata - The Ring, podsumował sobotnią galę Polsat Boxing Night. Według dziennikarza Ryana Songalii nokaut Erika Moliny na Tomaszu Adamku to największy sukces w karierze pięściarza z Weslaco. Dla Adamka ma to być wyraźny sygnał, by zakończyć już karierę.

- Niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej - Eric Molina odniósł w sobotę największe zwycięstwo w swojej karierze. Molina miał kłopoty w walce z bardzo ruchliwym Adamkiem, ale wszystko zmienił prawy sierpowy nad obniżoną lewą ręką Polaka. Adamek upadł ciężko i mimo, że wstał, to sędzia widzący jego chwiejne nogi, przerwał walkę - pisze dziennikarz The Ring Ryan Songalia.

Żurnalista najbardziej opiniotwórczego magazynu w świecie boksu przypomina także Adamkowi nienajlepsze wyniki w ostatnich latach. - Dla Adamka była to trzecia porazka w ostatnich czterech walkach. To jasny sygnał, że emerytura jest niezwykle blisko - podkreśla Songalia, który zauważa również dobrą passę Moliny w ostatnich pojedynkach.

Dziennikarz The Ring podsumowuje również przedostatnią walkę sobotniej gali, która odbyła się w Tauron Arenie Kraków. - Niepokonany Michał Cieślak zdobył ogromne doświadczenie w pojedynku z Francisco Palaciosem i znokautował byłego mistrza wagi cruiser. Palacios, który znany jest polskiej publiczności z dwóch walk z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem został zatrzymany w 4. rundzie - kończy Songalia.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze