UFC: Kontuzja Cormiera! Jones ma już nowego rywala

Sporty walki
UFC: Kontuzja Cormiera! Jones ma już nowego rywala
fot. youtube.com
Daniel Cormier

Mistrz UFC w wadze półciężkiej Daniel Cormier (17-1) doznał kontuzji, która wykluczy go z udziału w UFC 197. Tym samym 23 kwietnia nie dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu Cormiera z Jonem Jonesem (21-1).

Czarne chmury nad walką Cormier - Jones wisiały już od kilku dni, a wszystko za sprawą Jonesa. Amerykanin złamał bowiem zasady warunkowego zwolnienia i po raz kolejny został ujęty przez funkcjonariuszy policji. Tym razem skończyło się jednak tylko na aresztowaniu - w czwartek 31 marca sędzia Michael Martinez podczas rozprawy wydał pozytywny dla "Bonesa" wyrok. Fani MMA znowu odetchnęli z ulgą.

Nikt nie spodziewał się jednak, że pojedynkowi może zagrozić co innego. 1 kwietnia pojawiła się informacja o tym, że Cormiera z UFC 197 może wykluczyć kontuzja. Nikt nie wziął jej jednak na poważnie ze względu na święto April Fool's. Doniesienia o urazie mistrza wagi półciężkiej okazały się ostatecznie prawdziwe, co potwierdziły liczne amerykańskie media.

Nowym rywalem Jonesa będzie Ovince Saint Preux (19-7). Walka odbędzie się 23 kwietnia w Las Vegas i będzie starciem wieczoru w słynnym MGM Grand.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze